Strona 2983 z 3473 [ Posty: 69445 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12981 2982 2983 2984 29853473 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 sie 2020, 22:24

Szkoda tylko, że na pocztę tak daleko :D


Post Wysłano: 07 sie 2020, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

W którym momencie mam zacząć się śmiać?
Poczta jest mi niepotrzebna, wolę paczkomaty.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 07 sie 2020, 22:33

No ale wcześniej była potrzebna i zobacz jaka afera wyszła :)


Post Wysłano: 07 sie 2020, 22:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jak was unril zmęczy, to melducie.
Nie chce mnie zawieść, ani wytłumaczyć drogi do ulicy.

Znów podjudza...

3 głosy na tak i leci.
Tylko sobie screeny IP zrobię :D

Ale dziś pogoda na cabrio była, wsiedliśmy o 16, wróciliśmy po 21
Na powrocie 27 stopni, po ciemku bez dachu, przy gwieździstym niebie baja...

W sumie pierwsza poważna wycieczka w tym roku.. Bo tak albo czasu, albo pogody nie było.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 sie 2020, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
No ale wcześniej była potrzebna i zobacz jaka afera wyszła :)
Serio myślisz, że odległość od poczty ma znaczenie przy kupnie domu :mrgreen: ?

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 07 sie 2020, 22:50

To forum nie zapomina, dalsze dyskusje dokończcie na pw. :)


Post Wysłano: 07 sie 2020, 23:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Trafny pstryczek w nos :lol:

Za dobry mam dziś nastrój, że wszystkim rację przyznaję :D

Te forum nie ma serca...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 sie 2020, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
@ociu a tak sie przyczepiłem do @dies bo mi sie trafił zaraz po przeczytaniu, gdzie naskoczył na @zzx :mrgreen:
a często sam pirniczy głupoty a trąca innych :D
Tyle że ja smieszkuje w tym wątku, gdzie możemy pisać o dupie maryni, a nie w konkretnych tematycznych. Więc trochę nie rozumiem Twojego bóldupienia. No ale w sumie nie muszę wszystkiego rozumieć.

Poza tym ja tylko czepiam się po pijaku. Na trzeźwo nie.


Post Wysłano: 07 sie 2020, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5935

Cytuj:
300 tys. w 5 lat-mokry sen każdego truckera.Praca po 300 godzin miesięcznie i spanie po parkingach.

A potem domek 80 m2 na wsi.Nomen omen-z szambem.
Wiem, że 5000 to widziałeś jak wziąłeś pożyczkę u bociana na spłatę raty tego schowka na miotły, ale nie mierz wszystkich swoją miarą 8) Mając 300 tys w gotówce taki trucker kupuje cię razem z tym kantorkiem, jak tylko ci się powinie noga w spłacie kredytu. :wink:

Jak masz jechać za granicę żeby zarobić lepsze pieniądze i spać w jakimś baraku robotniczym, to przyjemniej samemu, w czystej kabinie, coraz częściej klimatyzowanej nawet na postoju. No i jak się jedzie pracować, to się pracuje. Czym jest 5 lat solidnej pracy względem świętego spokoju przez resztę życia, że bank nie zabierze mieszkania? :]


Post Wysłano: 07 sie 2020, 23:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
(...)gdzie możemy pisać o dupie maryni
Maryny... :roll: :mrgreen:


Post Wysłano: 07 sie 2020, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Maryny... :roll: :mrgreen:
Być może, na podlasiu nie ma Maryny tylko Marynia :)


Post Wysłano: 08 sie 2020, 0:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 cze 2020, 13:39
Posty: 14

Cytuj:
Cytuj:
300 tys. w 5 lat-mokry sen każdego truckera.Praca po 300 godzin miesięcznie i spanie po parkingach.

A potem domek 80 m2 na wsi.Nomen omen-z szambem.
Wiem, że 5000 to widziałeś jak wziąłeś pożyczkę u bociana na spłatę raty tego schowka na miotły, ale nie mierz wszystkich swoją miarą 8) Mając 300 tys w gotówce taki trucker kupuje cię razem z tym kantorkiem, jak tylko ci się powinie noga w spłacie kredytu. :wink:

Jak masz jechać za granicę żeby zarobić lepsze pieniądze i spać w jakimś baraku robotniczym, to przyjemniej samemu, w czystej kabinie, coraz częściej klimatyzowanej nawet na postoju. No i jak się jedzie pracować, to się pracuje. Czym jest 5 lat solidnej pracy względem świętego spokoju przez resztę życia, że bank nie zabierze mieszkania? :]
Właśnie przynajmniej samemu.....w kabinie...w zasikanych spodenkach,na dzikusie u Niemca.Dziad ci wbił do łba,że to luksus i dobre warunki.Tak trzymać.

Pamiętaj jutro sobota.Nie zapomnij wpaść na bazę i porobić gruza,żebyś mógł pojechać w poniedziałek z rana w trasę.Jeszcze czeka cię polerka felg w Q7 szefa.A ja wyjdę z wolnego i będę pracował(opieprzał się) 8 godzin(czyli 5) za 40 zł na godzinę.Wiem,ty nie pracujesz na godziny tylko na "dniówki" i "kylometry".200 zł do łapy za 15 godzin vs 320 zł za 8(przepraszam 5).

A co do Erkazeta.Widzisz kupiłeś domek z kanalizacją bo nie było cię stać na domek z kanalizacją w dużym mieście.Żona zachwycona,że będzie mieszkać z teściami? :mrgreen: .Ty powiedz mi,w tym Olsztynie nie ma lotniska,akademii medycznej a nawet poczty blisko domku.Powiedz mi co tam jest?


Post Wysłano: 08 sie 2020, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Ociu, Ty już wiesz co.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 08 sie 2020, 1:42

Cytuj:

Właśnie przynajmniej samemu.....w kabinie...w zasikanych spodenkach,na dzikusie u Niemca.Dziad ci wbił do łba,że to luksus i dobre warunki.Tak trzymać.

Pamiętaj jutro sobota.Nie zapomnij wpaść na bazę i porobić gruza,żebyś mógł pojechać w poniedziałek z rana w trasę.Jeszcze czeka cię polerka felg w Q7 szefa.A ja wyjdę z wolnego i będę pracował(opieprzał się) 8 godzin(czyli 5) za 40 zł na godzinę.Wiem,ty nie pracujesz na godziny tylko na "dniówki" i "kylometry".200 zł do łapy za 15 godzin vs 320 zł za 8(przepraszam 5).

A co do Erkazeta.Widzisz kupiłeś domek z kanalizacją bo nie było cię stać na domek z kanalizacją w dużym mieście.Żona zachwycona,że będzie mieszkać z teściami? :mrgreen: .Ty powiedz mi,w tym Olsztynie nie ma lotniska,akademii medycznej a nawet poczty blisko domku.Powiedz mi co tam jest?
Powiedz mi proszę dlaczego mierzysz każdego swoją miarą, byłeś kierowcą i żona Cię zostawiła że masz rysę na psychice? Czy trafiałeś na ananasów którzy Cię ebali w tyłek za przeproszeniem i się z tym pogodzić nie możesz? :D

Są specjalne terapie żeby zaakceptować siebie Panie jestem najlepszy. :wink:


Ostatnio zmieniony 08 sie 2020, 5:42 przez Użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 08 sie 2020, 2:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Porucznik, napisałeś elaborat i nie trafiłeś. Akurat Luka sam sobie szefem więc wiesz, no nie pykło Ci.

Porucznik i Luksig weźcie i poprawcie te cytowania chyba, że chcecie od nowa posty pisać to nie ma problemu.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 08 sie 2020, 5:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Właśnie przynajmniej samemu.....w kabinie...w zasikanych spodenkach,na dzikusie u Niemca.Dziad ci wbił do łba,że to luksus i dobre warunki.Tak trzymać.
To ty masz ksywkę Harry Potter*?
Bo już pogubiłem się w tych multikontach...

*) o ile pamiętam to Harrego trzymali w schowku na miotły pod schodami...


Post Wysłano: 08 sie 2020, 7:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5935

Ja i pieniądzach, ty o mnie.


Post Wysłano: 08 sie 2020, 7:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Schowek na miotły :lol: :lol: :lol: :lol:

Ignorujcie go, bo on sobie coś kiedyś wbił do łba i tego się trzyma :D i żadna merytoryczna dyskusja nie ma z nim sensu. Praca w MPK jest najlepsza i uj, koniec kropka.

A firmy, w których wszystko jest na papierze można nawet u mnie w biednym lubelskim spotkać. Tylko, że wiadomo. Dostac się tak naprawdę nie ma szans :)


Post Wysłano: 08 sie 2020, 7:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Zrobione.
Możemy dalej spokojnie rozmawiać o kredytach....

Nasz kolega jest w krainie wiecznych przystanków...
Ciekawe kiedy wróci, pod jakim nickiem, kiedy znów mu zewrze pod kopułą, jak zacznie się na niego naciskać.

Serio chyba wyśle screeny do MPK, jak na pierwszym koncie nas obrażał, wyzywał, łącznie z numerami pandy...

Jeżeli nie kłamał, może jego fyrma wyciągnie wnioski, jakiego ma pracownika...
Usunąć posta?
Tego newralgicznego, żeby nie irytował przy weekendzie?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 08 sie 2020, 7:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 814
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Zrobione.
Możemy dalej spokojnie rozmawiać o kredytach....

Nasz kolega jest w krainie wiecznych przystanków...
Ciekawe kiedy wróci, pod jakim nickiem, kiedy znów mu zewrze pod kopułą, jak zacznie się na niego naciskać.

Serio chyba wyśle screeny do MPK, jak na pierwszym koncie nas obrażał, wyzywał, łącznie z numerami pandy...

Jeżeli nie kłamał, może jego fyrma wyciągnie wnioski, jakiego ma pracownika...
Usunąć posta?
Tego newralgicznego, żeby nie irytował przy weekendzie?
Kolego ociu, też jesteś spod Wrocławia więc pewnie kojarzysz tego psychola co na CB nadaje? Szuka zaczepek, dużo przeklina i kłóci się sam ze sobą. Jak czytam posty unreala to mi się od razu z tym typem kojarzy, może to on :mrgreen:

_________________
VOLVO FAN!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2983 z 3473 [ Posty: 69445 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12981 2982 2983 2984 29853473 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: