| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| LIAZ gdzie wlać wabcothyl ? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41187 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Arystokrataszos [ 24 lis 2013, 0:27 ] |
| Tytuł: | LIAZ gdzie wlać wabcothyl ? |
Gdzie w Liazie leje się płyn wabcothyl ( przeciwko zamrażaniu układu pneumatycznego ) i ile sie leje ? |
|
| Autor: | slimmm_ns [ 21 sty 2014, 0:55 ] |
| Tytuł: | Re: LIAZ gdzie wlać wabcothyl ? |
jeśli jest tam wszytko "typowo" to zawór spustowy powietrza jest na błotniku za kabiną od strony kierowcy, za nim jest taki "garczek" z nakrętka tam się wlewa może być zwykły denaturat... ten sam efekt a sporo taniej ... a ile wlać myślę że nie do pełna myślę ze 200 ml wystarczy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|