| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Sprinter 519 i 513 z 3,5t na haku kto ma? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40936 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Waveguide [ 19 paź 2013, 21:12 ] |
| Tytuł: | Sprinter 519 i 513 z 3,5t na haku kto ma? |
Witam, Mam dwa sprintery 519 i 513 i chcę zwiększyć nośność haku z 2 ton na 3,5 tony. Wiadomo teraz się pozmieniały przepisy po 26 czerwca 2013, ale one dotyczą tylko nowych pojazdów lub pierwszy raz rejestrowanych w Polsce. W wypadku już zarejestrowanych pojazdów wystarczy, że ma się homologację takiego samego pojazdu (519 lub 513) i na podstawie opinii rzeczoznawcy i dokonaniu przeglądu można zarejestrować pojazd z zwiększoną masą na haku I tu jest prośba czy ktoś mógłby mi przesłać skan homologacji swojego Spintera 513 i 519 z hakiem 3,5 tony. Mój mail: l.b.88@wp.pl Dzięki i pozdrawiam |
|
| Autor: | trolu [ 19 paź 2013, 21:52 ] |
| Tytuł: | Re: Sprinter 519 i 513 z 3,5t na haku kto ma? |
http://www.mercedes-benz.pl/content/pol ... tions.html |
|
| Autor: | Waveguide [ 19 paź 2013, 22:17 ] |
| Tytuł: | Re: Sprinter 519 i 513 z 3,5t na haku kto ma? |
Od producenta dostaniesz tylko homologacje na swój dokładnie pojazd A żeby było śmieszniej to moje Vito ma 2,5 tony na haku |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|