| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Daf Cf -głośniki w drzwiach https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40662 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tomquad [ 05 wrz 2013, 22:34 ] |
| Tytuł: | Daf Cf -głośniki w drzwiach |
Witam, orientuje się ktoś jakie są montowane oryginalnie głośniki w drzwiach w dafie cf85 chodzi mi o średnice i grubość i czy wejdzie tam coś większego bez poważnych przeróbek. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|