| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man Tgs,Tgx https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40652 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | obama [ 03 wrz 2013, 20:22 ] |
| Tytuł: | Man Tgs,Tgx |
czy ktoś wymieniał wklad lusterka w man tgs, lewa strona duże lustro.nie chciałbym cos polamac |
|
| Autor: | boni [ 03 wrz 2013, 20:24 ] |
| Tytuł: | Re: Man Tgs,Tgx |
Wyciągasz do góry. O ile jest takie samo jak w TGX czy TGA |
|
| Autor: | obama [ 05 wrz 2013, 19:41 ] |
| Tytuł: | Re: Man Tgs,Tgx |
Ok dzięki ! wyciąga się do góry TGS/TGX to samo.Podróba też pasuje |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|