| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Stare -"nowe" europalety? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40499 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zzx [ 11 sie 2013, 13:21 ] |
| Tytuł: | Stare -"nowe" europalety? |
Od 1.08.2013 nastąpiła zmiana w zakresie symboli umieszczanych na europaletach: http://spedycje.pl/logistyka/produkty_d ... z_eur.html ciekawe kto pierwszy wpadnie na pomysł by nie uznawać palet wyprodukowanych przed 01.08.2013 za palety zwrotne i zacznie je odpisywać jako palety jednorazowe. dawno temu podobna sytuacja była z paletami ze znakami PKP. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|