| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN 10.180 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40172 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Darcon [ 30 cze 2013, 12:04 ] |
| Tytuł: | MAN 10.180 |
Witam. Chciałbym rozpocząć temat do danego modelu, wszelkie opisy, problemy, podpowiedzi są mile widziane. Zakupując ten samochód na potrzeby własne nie posiadał on instrukcji co do obsługi, jeśli posiada ktoś coś w słownictwie polskim wraz ze zdjęciami czy schematami to proszę o info. W samochodzie znajduje się na desce kilka przełączników których znaczenia nie znam i niemogę znaleźć oraz jakiś szczegół dotyczący obsługi tempomatu |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|