| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zarobki kierowcy na czteroośce https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=39631 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lukasz211092 [ 21 kwie 2013, 9:56 ] |
| Tytuł: | Zarobki kierowcy na czteroośce |
Witam, Jak teraz wyglądają zarobki na czteroośce. Chodzi mi ile brutto na godzinę, czy można liczyć na jakieś 50 bądź 100. A podstawa to średnia krajowa (1600zł) czy więcej. |
|
| Autor: | bielik1 [ 21 kwie 2013, 14:17 ] |
| Tytuł: | Re: Zarobki kierowcy na czteroośce |
W podlaskim zarobki są od 9 do 12/13 zł/h na ręke bez 50 czy 100 bez podstawy |
|
| Autor: | młody [ 21 kwie 2013, 14:28 ] |
| Tytuł: | Re: Zarobki kierowcy na czteroośce |
W świętokrzyskim niemal identyczne |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|