| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Renault Magnum] gdzie sie znajduje nagrzewnica https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=39332 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | michal_2045 [ 24 mar 2013, 15:46 ] |
| Tytuł: | [Renault Magnum] gdzie sie znajduje nagrzewnica |
witam potrzebuje pomocy czy orientuje się ktoś gdzie znajduje się nagrzewnica z magnumce, dodam że auto mam z 1999r za pomoc wielkie dzięki |
|
| Autor: | AdekS [ 24 mar 2013, 15:59 ] |
| Tytuł: | Re: [Renault Magnum] gdzie sie znajduje nagrzewnica |
W tej plastikowej "trumnie" pod kabiną po prawej stronie. Z lewej strony wchodzą do niej przewody od płynu, więc znajdziesz ją bez problemu. |
|
| Autor: | michal_2045 [ 24 mar 2013, 16:28 ] |
| Tytuł: | Re: [Renault Magnum] gdzie sie znajduje nagrzewnica |
Dzięki za pomoc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|