| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Uszkodzona izoterma https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=39269 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DafXF [ 19 mar 2013, 16:28 ] |
| Tytuł: | Uszkodzona izoterma |
Witam wszystkich. Mam nie mały problem,otóż pozostawiono przy firmie na parkingu samochód z izoterma, z otwartymi lecz zablokowanymi hakami, drzwiami tylnymi. dosyć silny wiatr w nocy jakimś cudem odblokował haki i uderzał drzwiami w złożoną windę tym samym skutecznie uszkadzając drzwi w tej zabudowie, mam pytanie czy jet jakis dobry sposób by to naprawić, skleić i wypełnić ubytki bez konieczności wymiany całych drzwi. |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 19 mar 2013, 16:39 ] |
| Tytuł: | Re: Uszkodzona izoterma |
My kleimy chłodnie żywicą i matą. Potem szpachla, dobry lakiernik i nie ma śladu. Naprawiamy czasem fragment 20x20cm na bocznej ścianie i nie ma znaku. |
|
| Autor: | DafXF [ 19 mar 2013, 16:40 ] |
| Tytuł: | Re: Uszkodzona izoterma |
Cytuj: My kleimy chłodnie żywicą i matą. Potem szpachla, dobry lakiernik i nie ma śladu. Naprawiamy czasem fragment 20x20cm na bocznej ścianie i nie ma znaku.
problem w tym ze tu nie uszkodziło na ścianie bocznej a na drzwiach zaraz przy zawiasie i obramówce metalowej |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|