| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN LE 18.250 srednie spalanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=38742 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | avensis27 [ 06 lut 2013, 20:53 ] |
| Tytuł: | MAN LE 18.250 srednie spalanie |
Chciałbym się dowiedzieć ile to auto może spalać srednio na 100 km. Posiada dąłaczany naped na przednią os, i osmio biegowa skrzynie z nadbiegami. Dopuszczalna ładowność ok 10 ton. Jest to wywrotka. |
|
| Autor: | WaldiTasso [ 10 lut 2013, 23:25 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LE 18.250 srednie spalanie |
W zaleności jaki to jestodzaj pompy wtryskowej oraz jej stanu technicznego (rozumiem, że pompa wtrskowa jest sprawna). Norma między 23l a 27l paliwa. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|