| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pomorze się foci. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=38707 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 04 lut 2013, 14:17 ] |
| Tytuł: | Pomorze się foci. |
Szukam jakiegoś kompana do zdjęć na dzisiaj/jutro z trójmiasta. Gwarantuje miłe towarzystwo i fajki jak ktoś reflektuje. |
|
| Autor: | Anaheim [ 13 maja 2013, 23:36 ] |
| Tytuł: | Re: Pomorze się foci. |
![]() Sory neves.. musialem |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|