| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Podnośnik hydrauliczny typu żaba https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37853 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | toropl [ 02 gru 2012, 21:51 ] |
| Tytuł: | Podnośnik hydrauliczny typu żaba |
Witam, chcę zakupić podnośnik taki jak w temacie. Będzie on służył do podnoszenia busów typu MB 814. Jak wiadomo są to busy których masa przekracza 3,5t a większość podnośników jakie widziałem miała max udźwig 3 lub 3,5t, więc czy to wystarczy> Bo przecież na podnośniku spoczywa tylko część ciężąru auta, dobrze rozumuję? W ogóle jaką firmę polecacie, żeby był solidny i bezawaryjny - wiadomo chodzi o bezpieczeństwo i tutaj nie ma żartów. Pozdrawiam ! |
|
| Autor: | kacper12345 [ 18 paź 2019, 16:41 ] |
| Tytuł: | Re: Podnośnik hydrauliczny typu żaba |
Witam, natknałem sie przegladajac internet na taki podnosnik https://allegro.pl/oferta/podnosnik-lew ... 7466309242. Przymierzam sie do zakupu natomiast chcialbym jakis porad badz opini. CO sadzicie o takim podnosniku, warty zakupu poprosze o jakies porady. pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|