| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Podkarpacki zlot. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37813 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ceebulxi23 [ 29 lis 2012, 19:46 ] |
| Tytuł: | Podkarpacki zlot. |
Witam, czy w najblizszym czasie bedzie organizowany jakis zlot w podkarpackim? Bardzoc hetnie wybralbym sie |
|
| Autor: | eRKaZet [ 29 lis 2012, 20:20 ] |
| Tytuł: | Re: Podkarpacki zlot. |
Zakończył się tegoroczny sezon zlotów ciężarówek. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|