| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Obudowa mocowania luster - MAN TGX https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37632 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Daniel_Vos [ 14 lis 2012, 18:58 ] |
| Tytuł: | Obudowa mocowania luster - MAN TGX |
Panowie, czy na forum jest osoba, która dostawała się do mocowania lusterek w TGXie? Chodzi mi dokładnie o miejsce, do którego zamocowane są "uszy". http://www.flickr.com/photos/cesc_fab1/6035319005/ Czy ta zabudowana zamocowana jest na zatrzaski czy jakieś śrubki od wewnątrz? Nie chciałbym niczego uszkodzić przy demontażu, dlatego też wolę zapytać |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|