| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ltm 1350 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37458 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cavanni [ 30 paź 2012, 21:12 ] |
| Tytuł: | Ltm 1350 |
Czy ktoś zna dokładna datę wydania Liebherr ltm 1350 w standardowych malowaniach? |
|
| Autor: | MAN [ 31 paź 2012, 14:27 ] |
| Tytuł: | Re: Ltm 1350 |
Była już tylko widocznie się wyprzedały i trzeba poczekać na nową dostawę bo wszędzie widzę ale jako sprzedane |
|
| Autor: | Oversize_Szczecin [ 31 paź 2012, 16:45 ] |
| Tytuł: | Re: Ltm 1350 |
15 listopada (najprawdopodobniej po wcześniejszym zamówieniu) powinien być dostępny w tym sklepie... Kod: http://www.msw-modelle.com/de/Autokran-6achs/Liebherr/WSI/1-50/LTM-1350/details/176-00695/?module=detailedArticleInformation&id=176-00695&openNav0=findMatchingArticles |
|
| Autor: | Cavanni [ 02 lis 2012, 13:45 ] |
| Tytuł: | Re: Ltm 1350 |
a w sklepie Emporium-project ktoś wie kiedy sie pojawi? |
|
| Autor: | DoBo [ 02 lis 2012, 13:58 ] |
| Tytuł: | Re: Ltm 1350 |
Jak będzie dostępny u WSI to będzie dostępny też w Emporium. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|