| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Daf LF webasto https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37403 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hudy33 [ 26 paź 2012, 19:59 ] |
| Tytuł: | Daf LF webasto |
Koledzy mam problem z webastem .Chodzi mi o to że jak je włącze to działa ,lecz przez około 15 minut i sie wyłancza lecz dioda zielona dalej świeci .Co może być przyczyną??? |
|
| Autor: | dominik 2004 [ 26 paź 2012, 21:16 ] |
| Tytuł: | Re: Daf LF webasto |
Przegrzewa się . |
|
| Autor: | Kajos [ 30 paź 2012, 0:54 ] |
| Tytuł: | Re: Daf LF webasto |
dokladnie jedynie co mozesz na szybko zrobic to sprawdzic czy nie zapchaly cie rury powietrza |
|
| Autor: | hudy33 [ 24 lis 2012, 10:29 ] |
| Tytuł: | Re: Daf LF webasto |
Ach ,zapomniałem wam napisać co było przyczyną.Dokładnie tak że sie przegrzewało bo wlot był zawalony brudem i nie mógł zaciągać powietrza . thx za pomoc. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|