| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| navi na kompa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37399 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mack0 [ 26 paź 2012, 16:13 ] |
| Tytuł: | navi na kompa |
po3buje programu do planowania tras, lub navigacji ktora bedzie uwzgledniala gabaryty auta Jakie program polecacie i skad go wziac? |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 26 paź 2012, 18:15 ] |
| Tytuł: | Re: navi na kompa |
http://www.mapandguide.com/pl/ |
|
| Autor: | mack0 [ 26 paź 2012, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: navi na kompa |
dies mi chodzi bardziej o program dla kierowcy nie dla firmy |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 26 paź 2012, 19:22 ] |
| Tytuł: | Re: navi na kompa |
Tak, to prawda. M&G w sumie służy do zarządzania flotą, ale jako planer tras jest niezastąpiony |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|