| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tablice rejestracyjne w Trailerze https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36836 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kacper1992 [ 03 wrz 2012, 21:44 ] |
| Tytuł: | Tablice rejestracyjne w Trailerze |
Od razu mówię, że szukałem, ale nigdzie nie było konkretów: Otóż, czy wiecie może w jakim konkretnie numerze Trailera były zamieszczony arkusz z polskimi tablicami rejestracyjnymi w skali 1:24? A może ktoś ma na sprzedaż? Italeri robi taką kichę z tablicami, że może chociaż te z Trailera będą miały dobre wymiary itp. |
|
| Autor: | Bodzi92 [ 10 wrz 2012, 22:12 ] |
| Tytuł: | Re: Tablice rejestracyjne w Trailerze |
Trailer Magazine NR.7-8 (20),lipiec-sierpień 2005. Najlepiej to napisz/zadzwoń sobie do redakcji i zapytaj czy nie mają na sprzedaż tego numeru jeszcze |
|
| Autor: | kacper1992 [ 10 wrz 2012, 23:03 ] |
| Tytuł: | Re: Tablice rejestracyjne w Trailerze |
Właśnie się tam do nich dobijam narazie mailowo, ale nie odp. A dzięki za pomoc |
|
| Autor: | kacper1992 [ 27 wrz 2012, 9:55 ] |
| Tytuł: | Re: Tablice rejestracyjne w Trailerze |
Jakby ktoś też chciał ten numer, to niestety w redakcji już go nie mają |
|
| Autor: | Bodzi92 [ 27 wrz 2012, 17:37 ] |
| Tytuł: | Re: Tablice rejestracyjne w Trailerze |
Parę lat temu to skanowałem, ale kiepska jakość...
|
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 27 wrz 2012, 17:44 ] |
| Tytuł: | Re: Tablice rejestracyjne w Trailerze |
http://www.wykop.pl/ramka/865331/czcion ... stracyjne/ |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|