| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| modele za darmo :) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36718 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bobbudowniczy [ 24 sie 2012, 9:12 ] |
| Tytuł: | modele za darmo :) |
http://www.diecastmodels.co/ FREE MODEL SALES EVENT! DiecastModels.co is including a FREE model with every order over $250! There's never been a better time to expand your collection! Huge selection to choose from! ciekawa oferta, tylko, że przelew i przesyłka z jueseja, no w ogole trzeba miec wolne 250 dolców |
|
| Autor: | krispaj [ 24 sie 2012, 16:32 ] |
| Tytuł: | Re: modele za darmo :) |
a o co w tym chodzi? bo angielski leży u mnie |
|
| Autor: | bobbudowniczy [ 24 sie 2012, 17:38 ] |
| Tytuł: | Re: modele za darmo :) |
jak zamowisz model za powyzej 250 dolarów, dostajesz dodatkowy za free |
|
| Autor: | krispaj [ 27 sie 2012, 14:32 ] |
| Tytuł: | Re: modele za darmo :) |
ale dostaje sie losowy czy taki jaki sie chce? |
|
| Autor: | bobbudowniczy [ 27 sie 2012, 14:53 ] |
| Tytuł: | Re: modele za darmo :) |
wygląda na to że są do wyboru, w zależności ile wydasz, mozesz wybrać freetruck, freeweel , freecrane itp |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|