| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| VOLVO FH16 660 & FH16 520 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36215 |
Strona 1 z 10 |
| Autor: | Mihu [ 08 lip 2012, 15:09 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Royal Class pierwszej serii - niepowtarzalny klimat wnętrza kabiny Auto będzie ciągało przyczepę? |
|
| Autor: | caterpillar [ 08 lip 2012, 23:28 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Tak no powiem tak że skóra na fotelach w nienagannym stanie następnym razem zrobię fotę całego fotela Kierowcy powiem Ci że to auto już nie od dziś jest u mnie, wcześniej jeździł nim wujek, teraz kolej na mnie powiem tak że pierwsze moje auto o tak porażających osiągach przyczepkę ciąga SCHMITZA )) jest trochę zmarnotrawiona..... pordzewiała ale swoje lata ma będę się ogółem zabierał za cały zestaw do VOLVA posiadam jeszcze nadstawki podeślę jeszcze foty jak wygląda z nadstawkami |
|
| Autor: | olwin [ 08 lip 2012, 23:35 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Fajna szesnastka Posiada wywrot czy to sztywna rama? Co będziesz woził tym autem? Dawaj zdjęcia przyczepy |
|
| Autor: | caterpillar [ 08 lip 2012, 23:42 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
dzięki kolego tak to jest wywrotka zaraz podsyłam foty przyczepy |
|
| Autor: | caterpillar [ 08 lip 2012, 23:48 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
a oto zdjęcie tegoż zestawu z nadstawkami i przyczepą
|
|
| Autor: | olwin [ 09 lip 2012, 0:16 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Czy ta szesnastka to nie jest przypadkiem jakaś duńska wersja? Koniecznie odświeżaj cały zestaw i wstaw jakieś lepsze fotki |
|
| Autor: | caterpillar [ 09 lip 2012, 0:21 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
tak dokładnie jest to auto z Danii super wyciszone i super wygodne, niedługo dodam fotki całego wymytego zestawu |
|
| Autor: | scania\|/ [ 09 lip 2012, 18:06 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
A po co ci tyle koni ? Wy po górach jezdzicie ? |
|
| Autor: | Scania94g [ 09 lip 2012, 18:25 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Cytuj: A po co ci tyle koni ? Wy po górach jezdzicie ?
Zastanawiam się po co tobie 460km w scani , przecież 380 by ci wystarczyło Co do samochodu to widać użytkowanie lecz trochę pracy i samochód będzie się prezentował należycie jak na tą markę przystało. |
|
| Autor: | scania\|/ [ 09 lip 2012, 18:56 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Tylko mnie troche zdziwiło że aż tyle koni.Ale kolego super sprawa 520koni i do tego Volvo.Co wozicie ? |
|
| Autor: | Przemas [ 09 lip 2012, 19:18 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Cytuj: Tylko mnie troche zdziwiło że aż tyle koni.Ale kolego super sprawa 520koni i do tego Volvo.Co wozicie ?
Może po prostu takie auto kupili ? Kierowali się wyglądam i ogólnym stanem, a silnik był na drugim miejscu.
|
|
| Autor: | caterpillar [ 09 lip 2012, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Cytuj: Tylko mnie troche zdziwiło że aż tyle koni.Ale kolego super sprawa 520koni i do tego Volvo.Co wozicie ?
Powiem Tak VOLVO Ciąga Kamień węgiel i takie rożne materiały sypkie ogólnie chodzi po górach to cudo )) więc te 520 wykorzystuje na maksa mam jeszcze Magnumkę 430 na macku po chipie na 500 koni i powiem że chodzi jak VOLVO jak nie lepiej... tyle że Magnumkę mamy prawie od nowości i zrobiła dopiero 500tkm a VOLVO ma już bez mała 2'000'000km |
|
| Autor: | Mauser [ 09 lip 2012, 20:57 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Strasznie mi się Twoje Volvo podoba. Ma wspaniałą duszę i z pewnością zasługuje, żeby o nie zadbać. Warto byłoby je ogarnąć, od zewnątrz jest trochę zaniedbane. Przebieg bardzo imponujący |
|
| Autor: | caterpillar [ 09 lip 2012, 21:22 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Cytuj: Strasznie mi się Twoje Volvo podoba. Ma wspaniałą duszę i z pewnością zasługuje, żeby o nie zadbać. Warto byłoby je ogarnąć, od zewnątrz jest trochę zaniedbane. Przebieg bardzo imponujący
Ogólnie autko będzie tak jak mówiłem, odpicowane napewno dokładnie to auto ma duszę ma świetny odgłos silnika jak będę miał czas zajmę się nim napweno |
|
| Autor: | scania\|/ [ 10 lip 2012, 15:07 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Ile ci pali ? Chętnie bym sie przejechał tym dziadem Ile ładujecie ? |
|
| Autor: | kraz [ 10 lip 2012, 15:34 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Remont silnika już był? |
|
| Autor: | caterpillar [ 10 lip 2012, 18:20 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Cytuj: Ile ci pali ?
to tak, pali ile się mu wleje Chętnie bym sie przejechał tym dziadem Ile ładujecie ? 36-40l/100km no tylko nie "dziad" tak ja nim jeżdżę ładujemy ile się da ogólnie nie więcej niż 27ton |
|
| Autor: | caterpillar [ 10 lip 2012, 18:21 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Cytuj: Remont silnika już był?
póki co nie było i nie zanosi się, na tak owy remont |
|
| Autor: | scania\|/ [ 10 lip 2012, 20:21 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO FH16 520 |
Volvo nie do zdarcia |
|
| Strona 1 z 10 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|