| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Naczepy do przewozu zwierząt Pezzaioli https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=3605 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | HitmaN [ 31 maja 2006, 18:43 ] |
| Tytuł: | |
Bardzo ciekawy specjalistyczny sprzęt. Ciekawe mają naczepki do transportu zwierząt a tak z ciekawości sie zapytam jaka jest cena takiej naczepy ? (przypuszczam że ogromna) |
|
| Autor: | Martin [ 31 maja 2006, 18:58 ] |
| Tytuł: | |
Kupując normalnie to 120 tys. euro, a kupując hurtem np. 4 szt. to cena spada do 80 tys. euro |
|
| Autor: | marcinp1985 [ 11 cze 2006, 20:54 ] |
| Tytuł: | |
Naczepa do przewozu bydła PEZZAIOLI , podnoszony dach , 2 poziomy , hydraulika , ABS , poidła , wentylatory , cała aluminiowa. Rok 1996 ![]() ![]() (C) http://www.allegro.pl |
|
| Autor: | Martin [ 28 mar 2007, 16:11 ] |
| Tytuł: | |
Trochę zdjęć naczepy, także ze środka
|
|
| Autor: | Martin [ 28 mar 2007, 21:12 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Na allegro, za 9 letnią naczepę (3 poziomy, poidła, winda) życzą sobie 55 tys euro ... 215 tys zl ....
Z tego 10 tys. euro chce zarobić handlarz, ta naczepa stoi u Companjena gdzie my bierzemy naczepy, a on chce 45 tys.euro |
|
| Autor: | Krzysiek [ 06 kwie 2007, 13:07 ] |
| Tytuł: | |
Te naczepy to prawdziwy majstersztyk . Wszystko jest z aluminium |
|
| Autor: | Martin [ 11 kwie 2007, 17:27 ] |
| Tytuł: | |
Kolejne zdjęcia naczepy Pezzaioli © http://www.atsp.ru |
|
| Autor: | Krzysiek [ 27 kwie 2007, 15:00 ] |
| Tytuł: | |
Super naczepka |
|
| Autor: | Martin [ 27 kwie 2007, 15:10 ] |
| Tytuł: | |
Świeże foty, które dostałem od Companjena
|
|
| Autor: | Mca [ 27 kwie 2007, 23:40 ] |
| Tytuł: | |
http://www.harmand-carrosserie.com |
|
| Autor: | Martin [ 02 cze 2007, 11:17 ] |
| Tytuł: | |
Pezzaioli SBA32 PORTAPALLET przystosowana do załadunku widlakiem normalnych euro-palet widlakiem ![]() © http://www.bastrucks.com |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|