| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| waga kabiny https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35946 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | koniu03 [ 09 cze 2012, 22:45 ] |
| Tytuł: | waga kabiny |
Witam panowie. Szukałem w necie ile ważą kabiny od scanii 4, volvo fh12 oraz man f2000 lecz niestety brak. Może macie jakieś informacje na ten temat? Potrzebuje użyć poduszek kabiny do innych celów i nie wiem jaka wagę wytrzymują. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | ZiPi [ 11 cze 2012, 15:28 ] |
| Tytuł: | Re: waga kabiny |
Sama kabina bez wyposażenia wazy ok. 2 - 3 tony |
|
| Autor: | davo76 [ 11 cze 2012, 17:05 ] |
| Tytuł: | Re: waga kabiny |
Niema szans aby byla tak ciezka, czesto widac jak sie wozi kabine normalnie na lawecie wiec watpie aby 3 tony + 0,5 t laweta za przecietnym autem osobowym ciagnac. |
|
| Autor: | Norbi-Trans [ 11 cze 2012, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: waga kabiny |
2 lata temu zawozilem kabine topline prawie kompletna poniszczona na zlom to bylo chyba okolo 800kg.. |
|
| Autor: | DAKER [ 12 cze 2012, 0:38 ] |
| Tytuł: | Re: waga kabiny |
Ja odwoziłem na złom kabinę od f12 to ważyła goła 570kg czyli z wyposażeniem pewnie będzie około 800-850kg |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|