| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania vs Daf zużycie paliwa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35393 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lolqqq [ 16 kwie 2012, 16:08 ] |
| Tytuł: | Scania vs Daf zużycie paliwa |
Posiadam różne scanie 380 420 r420 r380 każda pali średnio 31-33 3/4 trasy z ładunkiem oczywiście 40 dmc. Pytanie do osób które jeździły tymi 2 autami na podobnych trasach jak ma się zużycie w dafie, silniki euro 5 460 , 410 ?? Nie interesują mnie posty w stylu mi komputer pokazuje xxx. lecz zużycie liczone tankując auto do pełna. Trasy po Polsce z 40 dmc. |
|
| Autor: | Edler [ 16 kwie 2012, 19:17 ] |
| Tytuł: | Re: Scania vs Daf zużycie paliwa |
Mamy Dafa 105.460 E5, i pod pełnym obciążeniem pali 33/34 litry. Tata wracał z Włoch to na Brennero z pełnym ładunkiem wziął 38 litrów |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|