| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Światła ostrzegawcze do wywrotki z neonów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34835 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dawidkol3 [ 04 mar 2012, 14:46 ] |
| Tytuł: | Światła ostrzegawcze do wywrotki z neonów |
Witam, zamierzam zrobić na atrapę pasek biało czerwony z neonów który razem z kogutami by mrugał jako światło ostrzegawcze czy idzie kupić takie coś już gotowe a jeżeli nie może podpowiecie jak coś takiego zrobić widziałem w okolicy coś takiego przy manach tga . Pozdrawiam |
|
| Autor: | s.szymon [ 04 mar 2012, 16:05 ] |
| Tytuł: | Re: Światła ostrzegawcze do wywrotki z neonów |
Przecież światła ostrzegawcze MUSZĄ być koloru pomarańczowego, a nie biało czerwonego |
|
| Autor: | DRIVER1965 [ 04 mar 2012, 16:40 ] |
| Tytuł: | Re: Światła ostrzegawcze do wywrotki z neonów |
Ale kolega jest patriotą. |
|
| Autor: | DamLen [ 04 mar 2012, 16:45 ] |
| Tytuł: | Re: Światła ostrzegawcze do wywrotki z neonów |
Najlepiej chyba wybrać coś z takich rzeczy, zamiast bawić się z neonami: http://protech-micro.pl/Oswietlenie-LED-c1/ |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|