| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ciekawe kalkomanie??? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34682 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jurexdaf [ 25 lut 2012, 8:08 ] |
| Tytuł: | Ciekawe kalkomanie??? |
Siema |
|
| Autor: | eRKaZet [ 25 lut 2012, 10:52 ] |
| Tytuł: | Re: Ciekawe kalkomanie??? |
Może napiszesz coś więcej? |
|
| Autor: | patrykR500 [ 25 lut 2012, 18:42 ] |
| Tytuł: | Re: Ciekawe kalkomanie??? |
Kalkomania jest to grafika którą nanosi się na daną powierzchnię za pomocą foli bądź papieru. Tutaj przykład http://www.youtube.com/watch?v=5UUyvgGXVTk |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|