| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34577 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lemur [ 19 lut 2012, 15:00 ] |
| Tytuł: | Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa |
Witam mam dość duży problem jak w temacie co może być przyczyną że do baku paliwa dostaje się zużyty olej silnikowy |
|
| Autor: | MAN [ 19 lut 2012, 15:07 ] |
| Tytuł: | Re: Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa |
Na początek sprawdź mechaniczną pompe paliwa tą która jest przykręcona do pompy wtryskowej, na popychaczu jest oring który uszczelnia pompke jeśli on nie trzyma to zaciąga pompka olej do ropy. Jeśli to nie pomoże to pozostaje tylko sama pompa wtryskowa gdzieś poszło uszczelnienie |
|
| Autor: | lemur [ 19 lut 2012, 19:57 ] |
| Tytuł: | Re: Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa |
A żeby wymienić ten oring to trzeba wyciągać pompkę? Czy da się to zrobić bez wyciągania jej? |
|
| Autor: | MAN [ 19 lut 2012, 20:19 ] |
| Tytuł: | Re: Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa |
Trzeba wyciągnąć pompkę 2 nakrętki M6 wyciągnąć popychacz i wydłubać oring z środka 7x1,5 może się okazać że masz inną pompkę jak opisałem |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 19 lut 2012, 20:31 ] |
| Tytuł: | Re: Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa |
Cytuj: Trzeba wyciągnąć pompkę 2 nakrętki M6 wyciągnąć popychacz i wydłubać oring z środka 7x1,5 może się okazać że masz inną pompkę jak opisałem
Kolego 3 nakrętki m6. Gdzieś mam taką używaną kompletną manowską pompke.
|
|
| Autor: | KaliI [ 06 sty 2026, 15:07 ] |
| Tytuł: | Re: Man 343 Olej silnikowy dostaje się do zbiornika paliwa |
Cześć, mam podobny problem z MAN L2000 10.163 LC. Czy usterka jest identyczna ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|