| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pomocy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34542 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | MAN [ 18 lut 2012, 12:10 ] |
| Tytuł: | Re: Pomocy |
W tym typie naczepy z balkonem/gęsią szyją nie da się tego zrobić. W realu skręt jest realizowany za pomocą hydrauliki, w płycie która nachodzi na siodło jest zawór hydrauliczny który steruje osiami skrętnymi w naczepie |
|
| Autor: | jurexdaf [ 18 lut 2012, 14:32 ] |
| Tytuł: | Re: Pomocy |
Tak wiem ale ja bede dudowal tifbeta i nie wiem jak to zrobic. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|