| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN 10.150 wywrot https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=33091 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dydo85 [ 03 lis 2011, 10:53 ] |
| Tytuł: | MAN 10.150 wywrot |
Witam |
|
| Autor: | Luka [ 03 lis 2011, 18:57 ] |
| Tytuł: | Re: MAN 10.150 wywrot |
Bo 6t ładowności to mają MANy, ale o DMC 12t. Jeśli ten ma 10t DMC, co wynika z symboli, to i tak ładowność jest niezbyt duża, takie ładowności osiągają samochody o DMC 8t. 6t ładowności jest jak najbardziej realne do osiągnięcia, ale przy DMC 12t i takiego samochodu szukaj, jeśli chcesz mieć taką ładowność. Nie wiem czy jest możliwość zmiany ładowności, ale jeśli już to na pewno wiążę się to z mnogością papierów. Chociaż jest tu na forum jeden użytkownik, który zmieniał dwukrotnie DMC samochodu, a wiele osób twierdzi, że lepiej odpuścić, bo zbyt wiele z tym zachodu. |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 03 lis 2011, 21:48 ] |
| Tytuł: | Re: MAN 10.150 wywrot |
Znajomy ma 10.150, ładowności tam jest coś koło 4 ton a ładuje bezproblemowo 8 |
|
| Autor: | dydo85 [ 04 lis 2011, 17:25 ] |
| Tytuł: | Re: MAN 10.150 wywrot |
spotkałem kilka manów 10 co maja ładownosci po 6ton. Lecz zeby znaleśc 12 to trzeba miec duzo kasy i cierpliwości... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|