| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo FH12] Przerobienie poduszek na resor https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32942 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | loudero [ 25 paź 2011, 10:47 ] |
| Tytuł: | [Volvo FH12] Przerobienie poduszek na resor |
Dosyć dużo jest aut które są na poduszkach i w dobrej cenie można je kupić tylko nie spełniają swojej funkcji za bardzo pod naczepą wywrotką. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć nad możliwością przerobienie poduszek z przodu na resor. Czy otwory w ramie pasują pod uszy? Czy ktoś już tak przerabiał? Czy to nie będzie głupota coś takiego? Mówimy o volvach 2000 w górę. Many się tak robiło ale czy volvo. Pozdrawiam |
|
| Autor: | kojakvolvo1976 [ 30 paź 2011, 12:56 ] |
| Tytuł: | Re: [Volvo FH12] Przerobienie poduszek na resor |
Mozesz wrzucic jakies foty tego zawieszenia na poduszkach, ja mam volvo na resorach i myslalem o przerobce w odwrotna strone. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|