| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Star 200 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32815 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kraz [ 12 paź 2011, 19:54 ] |
| Tytuł: | Re: Star 200 |
Skąd ja to znam. Mamy 1142 w trochę lepszym stanie. Takie spawanie to na krótką metę, zaraz wyleci dziura w innym miejscu. Lepiej przełożyć kabinę i ją zakonserwować. |
|
| Autor: | Star240 [ 12 paź 2011, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: Star 200 |
Tam na pierwszym zdjęciu gdzie jest ta dziura to wstałem z siedzenia zobaczyć w jakim stanie jest góra kabiny to zatrzymałem się nogą na kole Szofer się dziwił czemu przeglądu nie przeszedł |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|