| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| spalanie man 26/440 tga xxl (6x2) skrzyniowy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32628 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kiler123 [ 28 wrz 2011, 9:34 ] |
| Tytuł: | spalanie man 26/440 tga xxl (6x2) skrzyniowy |
Witam, Orientujecie się jakie jest spalanie paliwa przez samochód: man 26.440 tga xxl (6x2) z 2006 roku. Moc 440 KM (324 kW). Silnik Euro 5. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|