| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Dokładanie piór https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32258 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | piter_bar [ 27 sie 2011, 23:37 ] |
| Tytuł: | Dokładanie piór |
Witam czy dokładanie piór do resorów zwiększa jedynie wytrzymałość resoru czy podnosi również pojazd? |
|
| Autor: | and4tu [ 27 sie 2011, 23:48 ] |
| Tytuł: | Re: Dokładanie piór |
Generalnie dołożenie kolejnych resorów sprawia iż pojazd staje się twardszy, i również będzie wyższy. |
|
| Autor: | baakster [ 28 sie 2011, 12:12 ] |
| Tytuł: | Re: Dokładanie piór |
Myśmy w Actrosie dołożyli i po kilku miechach wyjeliśmy, auto fajnie bo się podniosło ale bujało mocno kabiną stał się ciężki w prowadzeniu |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|