| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pytanie? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32144 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Haup [ 16 sie 2011, 18:36 ] |
| Tytuł: | Pytanie? |
Czy ładnie by wyglądał ten man z tą wywrotką Albo i nawet ten Wielkie Dzięki za odpowiedź |
|
| Autor: | eRKaZet [ 16 sie 2011, 19:27 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie? |
Będzie dobrze wyglądał. |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 16 sie 2011, 20:14 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie? |
Mam takiego F2000 i również się zastanawiam nad wanienką do niego, ale nie bardzo spasuje tu ten śmieszny spojler na ramie czy jak to nazwać...Widzę, że zrezygnowałeś z pionowego wydechu |
|
| Autor: | ManMania [ 17 sie 2011, 15:41 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie? |
Man F2000 i wywrotka bardzo często jest spotykany w polsce a model z tą naczepą będzie się ładnie pręzetował |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|