| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pytanie ??? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32125 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | GREGU_SCANIA [ 15 sie 2011, 2:17 ] |
| Tytuł: | Pytanie ??? |
Witam. Mam do was pytanie czy jak podczepie takie Volvo http://emporium-project.pl/p/31/2537/vo ... osci-.html np. pod taką naczepe http://emporium-project.pl/p/13/130/nac ... arowe.html czy to jakoś nie naturalnie przypadkiem nie bedzie wyglądać |
|
| Autor: | Haup [ 15 sie 2011, 19:12 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie ??? |
Ładnie by wyglądało volvo w kolorze niebieskim z tą naczepą |
|
| Autor: | BartekDSW [ 16 sie 2011, 14:53 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie ??? |
Po mojemu spoko, tak skandynawski zestaw. |
|
| Autor: | GREGU_SCANIA [ 17 sie 2011, 2:03 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie ??? |
Dzieki za odpowiedź. wiem ze auto by było takie typowo skandynawskie tylko mi bardziej chodziło o przerwe miedzy kabina a naczepą czy nie za duży by był ale myśle że chyba bedzie ok. 73 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|