| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Makieta https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32106 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Haup [ 13 sie 2011, 18:33 ] |
| Tytuł: | Makieta |
Witam Jestem tu na stronie od dziś więc chciałbym dowiedzieć się gdzie mogę kupić makietę? Gdzie mam kupić części? |
|
| Autor: | ManMania [ 17 sie 2011, 15:43 ] |
| Tytuł: | Re: Makieta |
Jak masz z 1000zł na zbuciu to kupisz gotową makiete ale jeżeli nie to cześci do makiety kupisz w sklepach internetowych pare tematów wyżej |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|