| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [MAN L2000] Sterowanie nawiewami i ogrzewaniem. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31469 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kiepski [ 26 cze 2011, 9:46 ] |
| Tytuł: | [MAN L2000] Sterowanie nawiewami i ogrzewaniem. |
Witam! Niedawno zakupiliśmy mana którego sterowanie ogrzewaniem wygląda tak: ![]() ![]() No i te wszystkie "trybiki" dzięki którym to powinno chodzić są rozwalone I teraz mam pytanie, czy da się przerobić to na sterowanie od nowszego Mana L2000? Będzie pasowało z tej aukcji? http://allegro.pl/man-le-l-2000-sterowa ... 24787.html Ja mam 5 suwaków, a tu są 4 pokrętła, do każdego suwaka idzie osobna linka, więc chyba nie za bardzo? Ewentualnie gdzie można coś takiego kupić? Albo same te małe koła zębate, które tam sterują ogrzewaniem? Edit: Może te bo bez klimy, a mój klimy nie ma: http://allegro.pl/man-8163-l2000-panel- ... 36434.html Koleś odpisał, że tak wygląda z tyłu:
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|