| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Traski z Tomkiem i nie tylko. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31439 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | BartekDSW [ 24 cze 2011, 15:59 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Bezbłednie opisana relacja, no i fajną Scanią się poruszaliscie. |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 24 cze 2011, 20:24 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Bardzo fajna relacja,a co to Tomek firme zmienił ? |
|
| Autor: | Long [ 28 cze 2011, 15:25 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Dużo było sprzątania po poprzednim szoferze? |
|
| Autor: | TuSiek [ 02 lip 2011, 2:29 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Może to głupie pytanie ale po ile wy macie lat |
|
| Autor: | Michał [ 03 lip 2011, 0:44 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Tomek ma 22 a ja 18. Trzeba korzystać z tego co nam daje świat za młodu, bo na starość już nie będzie tych chęci |
|
| Autor: | many1233 [ 03 lip 2011, 19:06 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Hu*u jeszcze raz jedz przez A4 i nic mi nie powiedz!. :E A tak ogólnie to coś niepokojąco dobrze ci się ostatnio powodzi. :E Fajnie,fajnie. |
|
| Autor: | eFHacz [ 03 lip 2011, 19:17 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Opis jak zwykle fajnie się czytało.Fotki w nie za dobrej jakości ale coś tam widać.Awans wyszedł na dobre |
|
| Autor: | MateuszKBR [ 03 lip 2011, 19:35 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Po krótkim zapoznaniu się z ''lekturą'' mogę stwierdzić iż,trasa pełna przygód i dobrych fot Czekam na dalsze pisemka |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 10 lip 2011, 14:31 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Kolejny bardzo fajny opis i fotki,pozdrawiam i czekam na kolejny |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 10 lip 2011, 22:53 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Kolego może pamiętasz czy te lohry były na polskich taflach ![]() i czy czasem to nie były te ![]() i ta ![]() ew. zamiast tej drugiej
|
|
| Autor: | shavo [ 11 lip 2011, 0:55 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Miło widzieć auto z Transcornelki, znam tą firmę bardzo dobrze:) |
|
| Autor: | drokoper11 [ 11 lip 2011, 20:00 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Relacja Świetna Scania Piękna ... Tylko nie mogłem się dopatrzeć jakie to drugie auto było ? Można wiedzieć? |
|
| Autor: | piotrekgal [ 13 lip 2011, 10:38 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
na jednym foto to stylowiec, skarki i sandały |
|
| Autor: | Michał [ 14 lip 2011, 22:44 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Cytuj: Kolejny bardzo fajny opis i fotki,pozdrawiam i czekam na kolejny
Pojawi się już jutro Cytuj: Kolego może pamiętasz czy te lohry były na polskich taflach
Nie, nie kolego, to były dwa litewskie dafy ;![]() i czy czasem to nie były te ![]() i ta ![]() ew. zamiast tej drugiej ![]() ) Cytuj: Miło widzieć auto z Transcornelki, znam tą firmę bardzo dobrze:)
Cytuj: Relacja Świetna
Miło słyszeć Scania Piękna ... Tylko nie mogłem się dopatrzeć jakie to drugie auto było ? Można wiedzieć? Cytuj: na jednym foto to stylowiec, skarki i sandały
A bo wiesz, to już we krwi Polacy mają A tak na poważnie to rano nie było za ciepło i to przez to Dziękuję wszystkim za miłe komentarze. Jeśli macie jakieś uwagi co do moich relacji to piszcie o tym, będę wiedział co poprawić następnym razem Już jutro pojawi się kolejna relacja |
|
| Autor: | drokoper11 [ 18 lip 2011, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Nie bo wiesz co wydawało mi się po ty zdjęciu że na 2 auta jedziecie http://www.flickr.com/photos/61375012@N06/5863495450/ |
|
| Autor: | Michał [ 18 sie 2011, 21:54 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Cytuj: Nie bo wiesz co wydawało mi się po ty zdjęciu że na 2 auta jedziecie
No bo jechaliśmy http://www.flickr.com/photos/61375012@N06/5863495450/ |
|
| Autor: | Szaki [ 18 sie 2011, 22:01 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
Co to Tomek już nie jeździ w TransCorneli? |
|
| Autor: | drokoper11 [ 23 sie 2011, 19:30 ] |
| Tytuł: | Re: Traski z Tomkiem i nie tylko. |
No ładne:) A można prosić o zdjęcie jak obie razem stoją? |
|
| Strona 1 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|