| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31031 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Szaki [ 21 maja 2011, 18:35 ] |
| Tytuł: | Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Proszę u wklejanie tutaj fotografii i filmów z tegorocznego zlotu. |
|
| Autor: | DAFEK [ 21 maja 2011, 23:06 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Filmik z Zlotu > http://youtu.be/6Z2XRJFx7jw
|
|
| Autor: | DAFEK [ 22 maja 2011, 21:38 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Repiński ![]() ![]()
|
|
| Autor: | SKIT [ 23 maja 2011, 13:46 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Tak skromnie ode mnie ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Mister [ 23 maja 2011, 17:20 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Kolejna porcja zdjęć ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | trailer15 [ 23 maja 2011, 19:50 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Widać,że impreza udana. Mnie niestety nie udało się przyjechać,ale postaram się być na Master Truck. Powie ktoś,które pojazdy zostały nagrodzone w Bydgoszczy,przypuszczam,że w czołówce są pojazdy firmy Repiński |
|
| Autor: | DAFEK [ 23 maja 2011, 19:57 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Lipiński ![]() ![]() FILMIK Z ZLOTU nr.2 > http://www.youtube.com/watch?v=AvnyH2C6 ... er&list=UL |
|
| Autor: | DAFEK [ 23 maja 2011, 19:59 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Cytuj: Widać,że impreza udana. Mnie niestety nie udało się przyjechać,ale postaram się być na Master Truck. Powie ktoś,które pojazdy zostały nagrodzone w Bydgoszczy,przypuszczam,że w czołówce są pojazdy firmy Repiński
Repiński tylko za debiut Volva zgarnął najlepsza nagrodęKing of Academy I miejsce Scania Tedi Trans – Tedi trans II miejsce DAF 300 – Repiński III miejsce Czerwony Kenworth – PW Artur Idzikowski King of Light I miejsce Volvo Ghost Rider – hodowla drobiu Sylwek Brzorzowski II miejsce DAF Hellboy – Repiński III miejsce Volvo Lipiński – Lipiński King of Audience I miejsce Peterbilt - HSF II miejsce Volvo Dragon Age - Repiński III miejsce DAF Latający Holender – Union Trans Najlepszy Debiut Volvo Death Race – Repiński Wyróżnienie specjalne – Super Puchar Najlepsze stoisko - Symulacja wypadku - Piotr Jodko Pomoc Drogowa |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 23 maja 2011, 20:23 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Flying Dutchman ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | DAFEK [ 23 maja 2011, 23:22 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
JADKO ![]() ![]() TEDI-TRANS ![]()
|
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 26 maja 2011, 18:41 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Foty : Film : http://www.youtube.com/watch?v=26ue1LW5IDI Dzięki Bajzel |
|
| Autor: | Aduś [ 11 wrz 2011, 13:41 ] |
| Tytuł: | Re: Truck & Bus show - Bydgoszcz 2011 [Zdjęcia, filmy] |
Odemnie skromnie... ![]() ![]() ![]()
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|