| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania Serii 1 Co sądzicie o tej maszynce? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=30632 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | matuch [ 19 kwie 2011, 19:04 ] |
| Tytuł: | Scania Serii 1 Co sądzicie o tej maszynce? |
A o to jeden screen
|
|
| Autor: | Kierownik [ 19 kwie 2011, 19:25 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Serii 0 Co sądzicie o tej maszynce? |
Ta stylizacja na magazyn Ikei w Jarostach zasługuje na uwagę. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|