| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Betonomieszarka o wysokości <3m https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=30291 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | AndYou [ 28 mar 2011, 19:29 ] |
| Tytuł: | Betonomieszarka o wysokości <3m |
Witam, Czy ktoś z szanownych Forumowiczów zna może jakiś model "gruszki" która zmieściłaby sie pod wiaduktem o wys. 3m. Nie musi mieć dużej pojemności. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam. AndYou |
|
| Autor: | mariobrooks@o2.pl [ 04 kwie 2011, 17:37 ] |
| Tytuł: | Re: Betonomieszarka o wysokości <3m |
najlepszy przykład takiego pojazdu masz na swoim avatarze;] |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|