| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| CS MAN TGA 18.390 D20 MEGA opinie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=30271 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bicker83 [ 27 mar 2011, 1:43 ] |
| Tytuł: | CS MAN TGA 18.390 D20 MEGA opinie |
Witam Mam pytanie odnosnie ciągnika TGA 18,390 mega. Śmiga ktoś takim ciągnikiem? jak z mocą tego auta przy ładunku 24 ton i 10 ton. Czy nie brakuje mocy? Ile takie auto spali i na jakiej trasie. |
|
| Autor: | Ekeri [ 20 sie 2011, 20:55 ] |
| Tytuł: | Re: CS MAN TGA 18.390 D20 MEGA opinie |
Cześć. Jeżeli chodzi o kabinę LX to na trasie spali ok. 40L (Przynajmniej tyle pali man ojca tyle że na dużych kołach). My wozimy zawsze od 26ton do 28ton i pod górki daje sobie rade bez problemowo tylko że zwolni do 40km/h pod większe górki. Mówiąc krótko to polecam ale silnik gdyby miał z 430 lub 440 km to był by świetny. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|