| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Gotthard Tunel - obostrzenia https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=29970 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kublo [ 07 mar 2011, 18:48 ] |
| Tytuł: | Gotthard Tunel - obostrzenia |
Witam, Czy posiada ktos info na temat obostrzeń na Gotthardzie? Mianowicie czy auta z silnikami spelniajacymi norme ponizej EURO 2 moga sie w nim poruszac? Z gory dziekuje za odpowiedz & pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|