| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| man 16.170 czy byly skrzynie 4 biegowe? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=29885 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ceezar [ 02 mar 2011, 9:40 ] |
| Tytuł: | man 16.170 czy byly skrzynie 4 biegowe? |
witam chcialbym kupic mana 16.170 wywrotke lecz zastanawia mnie skrzynia gdyz jest 4 biegowa + polowki , i tu pytanie czy byly stosowane takie skrzynie czy jest brak 2 biegow, na drodze pod wzgledem obrotów zachowywał sie ok, dzieki za odp pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|