| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania] Ogrzewanie postojowe - problem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=29603 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | fuchy20 [ 12 lut 2011, 12:13 ] |
| Tytuł: | [Scania] Ogrzewanie postojowe - problem |
Witam was drodzy koledzy moim problemem jest ogrzewanie postojowe gdy je włącze w mojej scanii z dwóch rur w sensie od pasażera i kierowcy tylko ze strony pasażera płynie ciepłe powietrze a od kierowcy zimne o co w tym chodzi pomóżcie proszę za pomoc bardzo dziękuje |
|
| Autor: | VeRay [ 12 lut 2011, 14:43 ] |
| Tytuł: | Re: Ogrzewanie postojowe Scania problem |
Cytuj: Witam was drodzy koledzy moim problemem jest ogrzewanie postojowe gdy je włącze w mojej scanii z dwóch rur w sensie od pasażera i kierowcy tylko ze strony pasażera płynie ciepłe powietrze a od kierowcy zimne o co w tym chodzi pomóżcie proszę za pomoc bardzo dziękuje
Tak właśnie powinno być |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 13 lut 2011, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: Ogrzewanie postojowe Scania problem |
jedna rura zasysa powietrze z kabiny ogrzewane jest w piecu i drugąwydmuchiwane z powrotem do kabiny. i tym sposobem ciepło ci w tyłek kolego |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|