| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| SPALANIE MAN TGA 480 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=29556 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kintekunte [ 09 lut 2011, 17:49 ] |
| Tytuł: | SPALANIE MAN TGA 480 |
Witam, porszę o opinie wszystkich co jezdza MANkiem TGA 480 na temat spalania tego wlasnie auta. Na cieżko i lekko. |
|
| Autor: | MAN [ 09 lut 2011, 18:06 ] |
| Tytuł: | Re: SPALANIE MAN TGA 480 |
Od 21 do 35 l/100km |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|