| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 164L 580 italeir 1:24 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28896 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | krzysiekfan [ 01 sty 2011, 22:51 ] |
| Tytuł: | Scania 164L 580 italeir 1:24 |
Witam serdecznie Jest to model mój już 2 skończony do końca. Sklejałem go w ten sposób aby popróbować różnych technik, złapać tym samym jak najwięcej doświadczenia. Model nie ma jakiś tam szczególnych zmian. Jest taką cieżarówką spotykaną bardziej na zachodzie. Proszę o wyrażne krytyki nie dla poprawy w tym modelu lecz na uwagi w przyszłych modelach. Brak tylnych swiateł i obrysów bo czekam na farby transparentne. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() [url=http://picturepush.com/public/4781970] ![]()
|
|
| Autor: | Kapsiu [ 02 sty 2011, 0:10 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 164L 580 italeir 1:24 |
Bardzo ładnie sklejony model, podoba mi sie jej prostota. Świetnie wygląda pobrudzone siodło. Masz foty z budowy? Pozdrawiam! |
|
| Autor: | Dafxf1 [ 05 lip 2011, 10:38 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 164L 580 italeir 1:24 |
Czym ty ją malowałeś? |
|
| Autor: | mobil1994 [ 05 lip 2011, 13:12 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 164L 580 italeir 1:24 |
Świetnie się prezentuję Twoja Scania Pozdrawiam |
|
| Autor: | Dafxf1 [ 24 kwie 2012, 18:19 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 164L 580 italeir 1:24 |
Jaką farbą malowałeś wnętrze i ramę? Czy to są farby italeri, czy inne? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|