| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| OFERTA KUCHMODEL https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28716 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | kuchmodel [ 19 gru 2010, 23:09 ] |
| Tytuł: | OFERTA KUCHMODEL |
Witam!! Firma Kuchmodel po chwilowej przerwie wznawia działalność i od razu podaje nowe produkty i oczywiście SPECJALNE CENY!! Dla członków forum. Całość oferty na razie można zobaczyć tylko na Allegro, ale strona już w opracowaniu, więc będzie niebawem, dosyć gadania oto, co mamy do zaoferowania nie będę pisał całej oferty tylko konkretny towar i cena dla forum na Allegro można zobaczyć całą ofertę z opisem: Nowość!! - Gumowe dywaniki i chlapacze do Mercedes Benz Atego 1529 AF Schlingmann TLF 16-25 - 23zł szt. - Dodatki do kostki brukowej - 7zł szt. - Siatka duża - 20zł szt. - Siatka mała - 12zł szt. Pozostały asortyment, który już znacie z wcześniejszej oferty: - Kostka brukowa - 12zł szt. - Gumowe dywaniki i chlapacze do Daf 95XF - 10zł szt. - Gumowe dywaniki i chlapacze do Mercedes Actros LS - 12zł szt. - Gumowe dywaniki i chlapacze do Volvo FH-16 - 18zł szt. Jeżeli ktoś będzie chciał coś z oferty, która jest na Allegro proszę pisać na wszystko jest inna cena dla forum!! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4713066 Pozdrawiam KUCHMODEL |
|
| Autor: | miki93 [ 15 lut 2011, 21:05 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Czy belka z pomarańczowymi światłami też bedzie w ofercie? |
|
| Autor: | kuchmodel [ 16 lut 2011, 9:34 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Cytuj: Czy belka z pomarańczowymi światłami też będzie w ofercie?
Tak będzie za parę dni pokaże zdjęcia wszystkich jakie będą dostępne.
|
|
| Autor: | kuba115 [ 24 lut 2011, 20:20 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Aż szkoda,że nie wykonujecie całych modeli |
|
| Autor: | kuchmodel [ 25 lut 2011, 0:11 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Cytuj: Aż szkoda,że nie wykonujecie całych modeli
Ależ wykonujemy całe modele, co potrzeba, ale szczegóły to proszę na P.W. Lub email.Pozdrawiamy KUCHMODEL |
|
| Autor: | s.szymon [ 25 lut 2011, 17:48 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Będą belki do 1/24? |
|
| Autor: | kuchmodel [ 01 mar 2011, 4:19 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Cytuj: Będą belki do 1/24?
Tak będą myślimy że jeszcze w tym półroczu |
|
| Autor: | kuchmodel [ 02 mar 2011, 0:55 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Tak wyglądają wybrane modele robione przez nas: ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | kuchmodel [ 06 cze 2011, 13:35 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
NOWOŚĆ!! Belka świetlna Elektra w skali 1:87 samochód osobowy: ![]() ![]() ![]() Oczywiście modele są tylko, jako przykład wykorzystania belki. |
|
| Autor: | szymus23 [ 11 cze 2011, 21:09 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
mam pytanie czy takie koguty na górę bym dopasował do mana tga w skali 1:87? o odpowiedź proszę we wiadomości. |
|
| Autor: | MercScanVol [ 12 cze 2011, 17:38 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Mam pytanie czy można było gdzieś kupić jakieś modele ciężarówek nie za drogo ? może jest ktoś z okolic Konina , Kruszwicy , Inowrocławia , Bydgoszczy , może w tych miastach można kupić modele ??? |
|
| Autor: | kuchmodel [ 14 cze 2011, 10:03 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Cytuj: mam pytanie czy takie koguty na górę bym dopasował do mana tga w skali 1:87? o odpowiedź proszę we wiadomości.
Tak dopasujesz belki do samochodu dostawczego.
|
|
| Autor: | szymus23 [ 03 paź 2011, 20:02 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Ile by kosztowało kupno kogutów pomarańczowych do skali 1:87 ? |
|
| Autor: | kuchmodel [ 06 paź 2011, 12:04 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Cytuj: Ile by kosztowało kupno kogutów pomarańczowych do skali 1:87 ?
Kompletny kogut pomarańczowy na samochód dostawczy z kalkomanią i srebrną taśmą 9zł + przesyłka. Napis na koguta do wyboru.
|
|
| Autor: | szymus23 [ 07 paź 2011, 22:35 ] |
| Tytuł: | Re: OFERTA KUCHMODEL |
Ok.Dzięki jak będzie kasa to się skuszę na taki. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|