| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo Fh12] Brak ogrzewania https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28593 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | baakster [ 11 gru 2010, 18:45 ] |
| Tytuł: | [Volvo Fh12] Brak ogrzewania |
Samochód z 98 roku plus klima, temperatura płynu ok cięgna do nagrzewnicy ok, a zimno... |
|
| Autor: | baakster [ 19 gru 2010, 15:07 ] |
| Tytuł: | Re: [Volvo Fh12] Brak ogrzewania |
Dzisiaj zrobiłem test, odłączyłem przewody idące do nagrzewnicy i je połączyłem... i działa po odpaleniu przewody ładnie się rozgrzały... więc myślę zabita nagrzewnica... podłączyłem przewody i zrobiłem płukanie... co się okazało chłodnica ma przejście więc to nie jej wina, w momencie podłączenia gorących przewodów pod nagrzewnicy momentalnie stały się zimne... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|