| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Środek do starcia reklam z plandeki. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28384 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kemuel [ 27 lis 2010, 18:24 ] |
| Tytuł: | Środek do starcia reklam z plandeki. |
Witam Czy istnieje jakiś środek do zmycia usunięcia starej nieaktualnej reklamy z plandeki? |
|
| Autor: | Denis [ 27 lis 2010, 18:48 ] |
| Tytuł: | Re: Środek do starcia reklam z plandeki. |
Cytuj: Witam
Tak rozpuszczalnik NITRO Czy istnieje jakiś środek do zmycia usunięcia starej nieaktualnej reklamy z plandeki? |
|
| Autor: | Kapsiu [ 27 lis 2010, 18:57 ] |
| Tytuł: | Re: Środek do starcia reklam z plandeki. |
I najlepiej to robić jak jest upał |
|
| Autor: | PIRS-BT [ 27 lis 2010, 20:13 ] |
| Tytuł: | Re: Środek do starcia reklam z plandeki. |
podgrzej klej opalarką(tylko nie przeginaj) i trąc szmatką klej będzie elegancko schodzić, ale jak masz tego dużo to współczuję:P |
|
| Autor: | Kemuel [ 28 lis 2010, 13:15 ] |
| Tytuł: | Re: Środek do starcia reklam z plandeki. |
Kurcze trochę tego jest , myślałem że może jest coś bardziej doskonałego coś w stylu jakiegoś środka w płynie ale nie Nitro. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|